HAYATA "LEZZET KATIYORUZ"...

Sıcacık, sağlıklı, taptaze...

Güzelyalı, Göztepe, Hatay, Basın Sitesi ve Buca Üçkuyular mağazalarımızla hizmetinizdeyiz.

Yepyeni şubelerimizle şimdi size daha yakınız... Her gün mağazalarımızı dolduran, bizlerle olan tüm müşterilerimize, desteğini esirgemeyen tüm Küncü dostlarına, çalışanlarımıza sonsuz teşekkürler

 • Küncü Fırın

  Üç süt karışımının kullanıldığı sütlü şerbet ile hazırlanan trileçe, hafifliği ve sünger dokusuna sahip pandispanya kekli ile şöhreti kısa süre dilden dile yayılan enfes bir tatılı. Damak tadınıza göre sos ve kremalarla servis edilen çeşitleriyle Trileçe'mizi tavsiye ederiz.

 • Küncü Fırın

  İster keyifli bir kahvaltı, isterseniz lezzetli bir yemek için gelin. Pizzalar, makarnalar, ızgaralar, öğle ve akşam yemeklerinde lezzetli yemekler Küncü Fırın'da...

 • Küncü Fırın

  Karşı Koyulmaz Çikolata Lezzeti...

Ürettiğimiz tüm ürünleri sağlıklı, kaliteli, taze ve sıcak olarak tüketiciye ulaştırmayı hedeflerken çok kısa sürede sevilen ve benimsenen KÜNCÜ FIRIN, şimdi 15 şubesiyle her gün binlerce lezzetsever müşterisine hizmet veriyor.

Tabii ki tüm şubelerde aynı lezzet ve hizmet kalitesini sunarak.

Kurulduğumuz ilk günden bugüne malzeme temininden satışa her aşamada, en sağlıklı, en iyi, en lezzetli ve en temiz ürünler üretmeyi bir üretim felsefesi olarak benimsedik. Her zaman sağlıklı ve yüksek kaliteli ürünler sunmayı amaçlarken ayrıntılı ve geniş kapsamlı üretim programımız gıda mühendisleri tarafından sürekli kontrol edilmektedir.

Ekmekler

Doğal, katkısız, lezzetli..

Pastalar

Her dilimde enfes lezzetler

Kurabiyeler

"Mis gibi" kurabiyeler...

 • Sunduğunuz enfes tatlar, daha önce hiç tatmadığımız lezzetler sayesinde Küncü'den vazgeçemiyorum.

  Selen Ece Baysal Buca

 • Abi lezzetler 10 numara.

  Alperen Demir Şirinyer

 • Çalışanlarınızın emeklerine sağlık, herşey çok güzel.

  Sıtkı Konuk İzkent